Misja firmy Grafix

Naszą misją jest spełnianie oczekiwań Klientów poprzez kompleksową realizację wysokojakościowych wydruków na różnorodnych podłożach. Wciąż rosnąca rzesza Klientów firmy Grafix jest wynikiem indywidualnego podejścia, rzetelności wykonywanych zleceń, kompleksowej opieki nad projektami i troski o środowisko. Nasz zespół złożony z najlepszych specjalistów, gwarantuje efektywną realizację naszej misji. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w Polsce. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na innowacyjność i wprowadzanie pionierskich rozwiązań.

Wszyscy czujemy się zaangażowani w realizację przyjętej przez firmę misji. Postrzegamy ją jako fundament naszej kultury pracy.

Perfekcyjna jakość stanowi standard

Nasze wartości

  • Uczciwość i rzetelność w każdym aspekcie naszych usług
  • Indywidualna opieka i doradztwo optymalnych rozwiązań dla każdego Klienta
  • Korzystanie z materiałów najwyższej jakości na każdym etapie produkcyjnym
  • Zgodność z najwyższymi standardami polityki pracowniczej, budowanie zaangażowania i wzorowych modelów współpracy
  • Prowadzenie działalności proekologicznej, wytyczanie standardów na płaszczyźnie CSR

Obsługa Klienta

Nasza innowacyjność, w połączeniu z najnowocześniejszą technologią i wydajnością zespołów sprawia, że w ostatnich latach uzyskaliśmy pozycję lidera na rynku IML nie tylko w Polsce, lecz także w Europie Środkowej i Wschodniej. Jest to najlepszy wyraz nie tylko jakości usług, lecz także podejścia do obsługi Klientów. Wyznaczamy standardy pracy w poligrafii, chcemy aby nasza marka była doceniana przez rynek. Opieramy ją na 3 filarach:

  • Jakość i efektywność realizacji prac
  • Energiczne, niezależne podejście
  • Innowacyjność i autorskie rozwiązania

Nasi Pracownicy

Jesteśmy przekonani, że usługi o wyjątkowej jakości mogą zapewnić Klientom tylko wyjątkowi pracownicy. Stanowimy zespół skupiający ludzi o różnych profilach akademickich, doświadczeniu zawodowym i cechach osobowościowych. Nasza kultura, oparta na zasadzie współpracy i skupienia się na pracownikach, promuje wzajemny szacunek, otwartą wymianę poglądów i stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Jesteśmy pracodawcą wybieranym przez wielu najzdolniejszych absolwentów i uznanych profesjonalistów.